Je tady pár novinek, jako důkaz, že scéna pořád žije a že se pořád i něco děje.

Rota Nazdar

Nazdar kamarádi a kamarádky. Děkujeme všem za přízeň, které se nám za poslední 2 roky dostalo. Bylo, a je to pro nás stále velké překvapení a zároveň motivace a inspirace pro další tvorbu. V současné době veškerou energii vkládáme do materiálu na novou desku. Zima bude dlouhá a my jak doufáme, ji strávíme zavření ve studiu. Sledujte stránky BS Klan, kde se objevují novinky a zajímavosti nejen z naší kuchyně.
Z Prostějova vás všechny zdraví
Rota Nazdar
Violence Station
Ahoj bando,od červencového koncertu v Brně utekl čtvrt rok a u naší kapely se nic zásadního nezměnilo.Na nějaké letní opalování nejsme,to je pro buzeranty.Navštívili jsme pár akcí a stihli jsme mezitím odehrát koncert v německu.Na podzim máme v plánu zahrát na třech akcích a ještě nějaké akce jsou rozjednané. Co se týče našeho cd,tak je to trochu komplikovanější než jsme čekali.Materiál na cd,který jsme shromažďovali skoro rok byl pod drobným a poctivým poslechu poslán do složky nezveřejňovat:-).Zvuk se nám nelíbil,stáli jsme před rozhodnutím jít s tím ven a nebo to nahrát znovu a jinde..Rozhodnutí bylo jasné,nahrajeme znovu.Můžeme vám říct,že zvuk na splitku s BBSC je mnohokrát lepší než na našem materiálu,tak se razantně řeklo ZNOVU:-)…Bude to teda nějaký čas trvat,jelikož náš kytarista Jiřík jako správný vandal dělá veřejně prospěšné práce a snaží se jak se dá,aby je měl rychle za sebou(ona práce s pinďourem musí být opatrná:-):-):-).Až bude toho času více,hned začneme poctivě trénovat na to naše vysněné cd. Nemá cenu se nijak extra rozepisovat,podzim bude bohatý na koncerty.Zvedněte zadky a těšíme se na vás..Jo a ještě něco,pohráváme si s myšlenkou něco udělat v našem městě,to něco do budoucna! Za Violence Station Bohouš.
BootBoys Social Club
Kapelu koncem léta opustil basák Jarda a jeho místo nahradil kytarista Pepa. Momentálně se věnujeme celkovému sehrání a datum  na nahrání nového alba, se tedy posunuje na neurčito. Brzy se snad uvidíme na nějaké akci.
B.B.S.C
Gabreta 
 V květnu naší bandu opustil z rodinných důvodů na nějaký čas bubeník Kuřák a z pracovních důvodů kytarista Pavel. Hrajeme tedy nyní v sestavě: Kamil-zpěv, basa, Robin- zpěv,kytara, Klouček – bicí. 2.10. se ovšem Kloučkovi narodilo druhé dítě, takže to se zkouškami bude horší, omezíme se pouze na koncertování-nové a rozdělané skladby necháme zatím zakonzervované. Já a Robin zatím připravujeme boční projekt/kapelu s tvrdším stylem, trash/HC apod.
ArziPraze
Jedina novinka je, ze už dva měsice nezkoušime, nekoncertujeme. Zpěvák Tomáš si nepřijemně zlomil nohu a do konce roku rozhodně nebudeme nikde vystupovat.
Revolta
Po dlouhé pauze se naše kapela znovu začíná dávat do pohybu. Odchodem muzikantů se tento hudební houf uchýlil v podobě revivalu Orlík do ústraní. Na výzvu několika zlínských ultras,kteří chtěli novou hymnu jsme i po těch dlouhých letech zareagovali docela rychle a natočili ve studiu novou věc. Bude k vidění a k poslechu zřejmě v listopadu. Každopádně uvažujeme o znovuobnovení kapely a věci jako ,,ĎÁBEL NAD KOSOVEM,ÚCHYLÁK,či NEZAPOMENEM“ rozhodně nehodíme do koše… BIFF
Oblíbený mejdan Oi! the Picnic letos již nebude. Pokračování se plánuje na jaro příštího roku. Těšit se můžete na dvě kapely ze zahraničí.