Zde si můžete přečíst rozhovor s kalifornskou vlasteneckou / nacionalistickou Oi! skupina Para Elite, která pochází z města Los Angeles a působí na scéně od roku 2014. Jsme velmi vděční za velmi podrobnou odpověď, kterou nám poskytl!

1. Oi! Mohli byste představit svou kapelu Para Elite a její sestavu? Můžete nám říct něco zajímavého nebo méně známého o členech kapely?

Sestava, která hrála na dvou nahrávkách „Push On“ a „Do What We Do“, byla Coop (zpěv), Jason (kytara), Rob (bas) a Tony (bubny). Zajímavé věci … Coop byl postřelen, když byl mladší a utrpěl nějaké neurologické poškození, takže si občas nemůže vzpomenout na texty, haha. Tony v mládí vyráběl nějaké modely a je nadšeným surfařem. Rob je jediným členem skupiny, který viděl naživo BRUTAL ATTACK. Jason není nijak moc zajímavý.

2. Para Elite vznikla v roce 2014. Mohli byste se pokusit shrnout 3 letou historii skupiny a poukázat na nejdůležitější milníky? Co považujete za největší úspěchy Para Elite a na co jste nejvíce pyšní?

Prvních 6 měsíců kapela hrála s jiným kytaristou a bubeníkem. První živý koncert byl v té době, s Cliffem Warbyem (CONDEMNED 84), který hrál na bicí, stejně jako nahrával 5 písní, které byly vydány na splitu „Battle On“ s TOTAL ANNIHILATION. Poté se sestava změnila na aktuální s Jasonem a Tonym. To byl velký mezník, protože jen čtyři písně jsou ze staré sestavy, takže většina písní byla napsána v nové sestavě. Velký úspěch pro nás byla účast na NYC Oi! Fest v roce 2015, kde měli poslední koncert SKINFULL z Anglie.

3. Není tajemstvím, že Coop hrál ve White Flag Down, Jason v Lonesoldier, Tony v Rhythm Collision a Cliff Warby v Condemned 84 a Criminal Tendencies. Můžete nám říct něco o své činnosti v těchto kapelách? Mohli byste se také pokusit charakterizovat hudbu a texty kapel White Flag Down, Lonesoldier a Rhythm Collision?

Coop hrál v WHITE FLAG DOWN, ale pak se rozhodl, že chce hrát ve vlasteneckém, méně politicky korektním Oi!. Vzhledem k tomu, že WHITE FLAG DOWN hráli v klubech, tak museli dodržovat politickou korektnost. Z tohoto důvodu vznikla PARA ELITE, aby mohl Coop zpívat o nekorektních tématech.

LONESOLDIER byli v kolem roku 2000 kapelou s podobnými postoji jako je teď PARA ELIT. V té době se oživil hardcore, takže naše koncerty byly více s hardcore kapelami, než skinheads kapelami. V našem regionu totiž žádné kapely nebyly (s výjimkou SHARP kapel).

RHYTHM COLLISION byla pop punková kapela, která měla dobré výsledky a odehrála i nějaká velká turné. Hrají ve stylu, který se stal populárním v rané polovině devadesátých let a mísil punk s popem.

4. O Para Elite se říká, že jsou američtí Skullhead. Jste hrdí na toto označení? Jak byste shrnuli dědictví Skullhead? Co všechno s nimi máte společného? Jaký je váš názor na současnou hudební kariéru Kev Turnera alias MC Techno T? Proč jste se rozhodli napsat titulní píseň „He’s Red“? Pokud byste měli vybrat 5 nejlepších skladeb od Skullhead, které byste si vybrali a proč?

Ano! Jsme velmi hrdí na to, že nás tak lidé označují. Je to přirozené, předpokládám, že Coopův hlas zní velmi podobně jako Keva Turnera, a hrajeme i Oi! hudbu osmdesátých let. SKULLHEAD měli velmi inteligentní texty, trochu chytřejší než většina jejich současníků. Myslím, že PARA ELITE jsou na tom stejně, díky textům od Coopa.

Pokud jde o současnou cestu Kevina Turnera, tak můžu jen říct, ať dělá to, co ho dělá šťastným. Zdá se, že se oddělil od skinheadské scény, ale jeho nahrávka „Return To Thunder“, z doby před několika lety, je vynikající a je jedním z nejlepších „comeback“ alb, který jsem slyšel.

Píseň „He´s A Red“, ukazuje, že jsme anti-komunistická vlastenecká kapela. 5 nejlepších písní pro mě jsou: “He’s A Red”, “Wish The Lads Were Here”, “Victory Or Valhalla”, “Townmoore Festival”, a “Look Ahead”. Ale mají tolik skvělých písní, že se tento seznam může měnit v závislosti na mé náladě.

5. Cliff přemýšlel o obnovení své starší kapely Criminal Tendencies. Jak to vypadá s touto myšlenkou teď? Jaké byly největší rozdíly mezi Criminal Tendencies and Condemned 84? Jaké byly nejúspěšnější skladby Criminal Tendencies? Myslíte si, že jejich texty jsou stále aktuální?

Na to odpovědět nedokážu, víc informací by mohl dát Cliff. Nemyslím si, že znova začnou hrát, sice o tom Cliff mluví, ale nezdá se, že by to bylo reálné. Ale nikdy nevíte. Pokud jde o rozdíly? Nemyslím si, že jich je nějak moc, protože CONDEMNED 84 jsou pokračováním Criminal Tendencies s novým jménem, a pokud vím, tak hráli i stejné písně.

6. Jaké další kapely na Vás měli největší hudební vliv, kromě Skullhead? Zaznamenal jsem určité odkazy na kapely jako Blitz, The 4-Skins, Skrewdriver, Combat 84, Condemned 84, Anti-Heros, New Glory a Arresting Officers. Je tento seznam správný? Mohli byste jmenovat 3 vaše oblíbené skladby každé z těchto skupin?

To jsou všechno skvělé kapely, které nás nějakým způsobem ovlivnili. V podstatě všechno, co je 80.-90. léta RAC / Oi! má na nás silný vliv. Skupiny jako ARRESTING OFFICERS posunuli RAC na novou úroveň, pokud jde o jejich texty. „Land And Heritage’ “ je jedním z nejlepších RAC songů všech dob. SKREWDRIVER, tak k tomu není potřeba nic víc říct, než jejich název. ANTI-HEROS byli mými oblíbenci, na svých prvních dvou nahrávkách, ale poté, co to začal produkovat Lars Frederiksen už nebyli tak dobří. NEW GLORY je další americká klasika, má velmi specifický zvuk a myslím, že nikdy nehrála jiná kapela RAC / Oi!, tak jedinečně jako oni.

BLITZ – “Someone’s Gonna Die“ (my to hrajeme jako cover), “New Age“, a “Propaganda“.

THE 4-SKINS – “One Law For Them“, “A.C.A.B.“, “On The Streets“

SKREWDRIVER – “Showdown“, “Power From Profit“, “Searching“.

COMBAT 84 – “Rapist“, “Violence“, “Combat 84“.

CONDEMNED 84 – “Unite“, “Skinhead“, “Strength Thru Strength“.

ANTI-HEROS – “National Debt“, “Some Fun“, “Election Day“.

NEW GLORY – “Robin Hood“, “Loyal And Brave“, “Backlash“.

ARRESTING OFFICERS – “Stop Red Action“, “Lonewolf“ a “Deserve To Die“.

7. Vaše debutové CD bylo split s Total Annihilation ‚Battle On‘. Proč jste zvolili právě Total Annihilation? Jsou vašimi nejbližšími přáteli? Jak byste charakterizovali jejich hudební styl ve srovnání s Para Elite? Které skladby považujete za jejich nejlepší? Kdo byl zodpovědný za dokonalý obal?

Ano, TOTAL ANNIHILATION jsou naši dobří přátelé, takže bylo přirozené spolupracovat s nimi, protože jsme byly nové kapely, které nebyly tak dobře známé. TOTAL ANNIHILATION má těžší zvuk než my, některé metalové vlivy a zpěv Jimiho je velmi tvrdý a hrubý, zatímco Coop zpívá víc a náš zvuk je melodičtější. Takže to byl dobrý mix, který vyhovoval více lidem, někomu se líbí jeden styl a někomu druhý. TOTAL ANNIHILATION má skvělé písně, je těžké vybrat to nejlepší, ale opravdu se mi líbí “Death Of A Nation” a “In Bed With The Reds. Obal jsem nakreslil já (Jason), pero a inkoust, old school styl, aby to ukázalo, že se nám starý styl RAC líbí.

8. Plné album s názvem „Push On“ vyšlo v roce 2016. Jak jste zpětně spokojeni s tímto albem? Bylo lépe přijato v USA nebo v Evropě? Jakou jste četli nejpodivnější recenzi na toto album?

S „Push On“ jsme velmi spokojeni, náš zvukař přesně věděl, jaký zvuk chceme. Jako kytarista můžu říct, že kytarový zvuk je přesně tak dokonalý, jak jsem chtěl. Bicí jsou opravdu těžké a jasné, vokály jsou ostré, a co je nejdůležitější, basy jsou slyšitelné. Nenávidím, když nahrávky ztratí všechny basy, po dokončení nahrávky. Vždy existuje něco, co si myslíte, že by mohlo být lepší, kdybyste měli druhou šanci, ale celkově bych nic neměnil. Úplně jistý si nejsem, ale myslím, že v Evropě byla deska přijata lépe. V Evropě existuje více „skutečných“ skinheadů než USA, takže pokud nehrajete politicky korektní Oi!, budete určitě dobře přijati.

Nejpodivnější recenze … No, paradoxně to udělal někdo, kterého považuji za kamaráda. V jeho zinu v Kanadě napsal, že nenávidí texty, že kytara zněla nevýrazně a jediná pozitivní věc, kterou tam napsal, bylo, že hudba byla celkově „OK“. Haha, nic proti němu, protože každý má své názory. Ovšem, vzhledem k jeho čtenářské základně chápu, že o nás nechce psát nic hezkého.

9. Píseň s názvem „Who’s To Blame“ se ptá, kdo je zodpovědný za to, že lži jsou uznávány jako pravda a kdo ve skutečnosti tahá za provázky. Myslíš, že americká společnost se každým dnem blíží k totalitnímu systému? Jak moc se realita blíží „1984“ od Orwella? Změnilo se něco po volbě prezidenta Donalda Trumpa?

To je velmi těžká otázka, o tomto bych mohl napsat knihu. Byla to první píseň, kterou jsem pro kapelu napsal, když jsem přišel.

Domnívám se, že Amerika se skutečně pohybuje v totalitním směru, ne proto, že byl zvolen Trump, ale liberální reakcí na jeho volbu, kdy je každý kdo ho volil označen za rasistu / sexistu / homofoba atd.

S hojností sociálních médií jsme se skutečně přestěhovali do orwellovského světa, kde, pokud vyjadřujete pravicové přesvědčení, můžete být propuštěni z práce. Levičáci hází pojmy, jako jsou „fašisti“, aniž by vůbec tušili, co to znamená. Vytvořili svůj vlastní totalitní společenský řád, v němž se musí používat jejich pojmy tak, aby se „53 pohlaví“, které vytvořili, správně pojmenovalo.

Teď žijeme v době, kdy chtějí potlačit svobodu projevu! Podporují pouze ty svobodné názory, které jsou neškodné nebo jdou ruku v ruce s jejich politickými názory. Účelem svobody projevu bylo chránit věci, které nechcete slyšet, a ne sračky, v které věříte. Přestože jsme antikomunisté, chápeme, že existuje právo být nebo říkat komunistické myšlenky a současně existuje o tomto diskuze.

10. Píseň s názvem „Battlecry“ je věnována všem pěšákům, elitě ulic, prostě těm, kteří se nebojí jít cestou válečníka. Jak to vypadá v ulicích Los Angeles a dalších kalifornských měst? Jak často jste byl nucen dokázat tu svou odvahu? Kdo je váš největší nepřítel? Jaká byla nejhorší pouliční bitka, kterou jste si prošli?

Když žijeme v liberálním městě, vždy existuje opozice proti lidem, jako jsme my. Ale ne úplně postavená na fyzické konfrontaci, protože levičáci nebojují, pokud nemají velkou početní přesilu. Ale když hrajete Oi! v SoCalu, tak jste neustále obtěžováni rudými nebo SHARP. Zřídkakdy ale něco udělají, protože na koncertech je vždy 50-100 chlapů připravených „drtit hlavy“ pokud by bylo potřeba.

Přesto je dobré neustále trénovat, pracovat na sobě, praktikovat nějakou formu bojové umění. Já osobně jsem dělal japonský jiu-jitsu nazvaný Daito-Ryu. Dnes už jen párkrát týdně chodím na

boxerský trénink. Ale jak řekl jeden moudrý muž, je lepší být válečník v zahradě, než zahradník ve válce.

11. Píseň s názvem „Fuck Islam“ je věnována všem nevinným obětem muslimských teroristických útoků po celém světě. Proč si myslíte, že islám je právě teď na vzestupu? Myslíte si, že se všechno děje jen kvůli slabosti našich „vůdců“? Souhlasíte s tím, že západní civilizace je neslučitelná s islámským náboženstvím? Jaké je podle vás nejvíce infikované město v USA?

Islám se stal západní existenční hrozbou. Nemájí žádnou snahu asimilovat se Západem, pokud jsou pravými muslimy a řídí se koránem a chtějí právo Šaría. Je na vzestupu? Podívejte se na západní Evropu a máte tu odpověď. Je pravděpodobné, že už je pozdě, aby se Evropa vzpamatovala. Je to rozhodně kvůli zrádným politikům, kteří chtějí prosadit svůj globalizační program zaplavením svých domovů migranty, kteří se stanou jejich voliči v budoucích volbách. Také lidé jsou slabí s vymytými mozky liberálními globalizačními myšlenkami. Máte homosexuály, kteří podporují islám, a přesto islámské země stále popravují gaye jen proto, že existující. V USA je již jedno město, Dearborn, Michigan, což je téměř úplné město pod právem Sharia. Zatím islám v USA není, tak jako v Evropě, ale ten den nejspíš přijde. Teď jsme jak v Anglii před 15 lety. Jsem přesvědčen, že „umírněný muslimové“ neexistují. Pokud to tvrdí, tak lžou, aby měli klid, ale jakmile jich bude většina, tak se nepochybně vše změní k horšímu.

 

12. Vaše nejnovější deska má název „Do What We Do“, jak se liší od vašich předchozích nahrávek, zejména pokud jde o hudbu? Řekli byste, že je slyšet jakýkoli posun nebo pokrok ve vaší hudbě? Proč jste se rozhodli pro tuto desku použít dva různé obaly a proč je tam fotka oběšence?

Nejsem si jist, jestli se liší od „Push On“, je to prostě pokračování. Měli jsme stejného zvukaře, takže i zvuk je stejný. Myslím si, že nové skladby jsou lepší, jen ve smyslu, že jsou víc chytlavé. Druhý obal byl jen pro zkušební tisk, z toho bylo vyrobeno pouze 20 kusů, takže to není opravdový alternativní obal. A na obalové fotografii jsou komunisté, kteří byli pověšeni během druhé světové války.

13. Píseň „Do What We Do“ kritizuje skutečnost, že Oi! scéna byla částečně otrávena těmi, kteří se pokoušejí změnit skinhead svět do něčeho úplně jiného, aby to bylo podle jejich názorů. Proč si myslíte, že být skinhead začalo být pro tyto typy atraktivní? Kde je původ tohoto přístupu a na kolik je americká skinheadská scéna tímto otrávená?

Další otázka, o které bych mohl napsat knihu, haha !! Být Skinhead je dnes bezpečnější než v době největší slávy, teď máte hipstery, kteří se stávají skinheady. A díky službě Google / YouTube se během pár dní stanete expertem a znalcem starých časů. Další věc, které jsem si už v roce 2008 všiml, je množství nových skinheadů, kterým je 40 a více let !!! Je to patetické. Podle mě jsou jediní skinheads, kterým je dnes přes 40, ti co jsou skinheads od mládí. Být novým skinheadem ve 40 letech je absurdní, protože původně to byl kult mládeže, a ne důchodový plán. Opět je to proto, že scéna je nyní bezpečnější a politicky korektní.

A zejména proto, že reggae / tradiční scéna je velká, tak se můžete stát insta-skin a tvářit se jakoby jste byli odjakživa. Myslím, že to je ale větší problém v Evropě než USA. Přesto máme nejslavnějšího 40letého nováčka …Larse Frederiksena.

14. Píseň „Don’t Wanna Hear“ je zaměřena proti všem, kteří jsou na druhé straně a tvrdí Vám, že nikdy neuvidíte svět z jejich pohledu. Mohli byste shrnout všechny jejich nápady a taktiky, které obvykle používají k tomu, aby je nutili ostatním? Zažili jste nátlak, řeči, kázání a řev z jejich strany?

Jsme zase u toho, v dnešní době pravicové názory znamenají, že se najde vždy někdo, kdo bude proti Vám. Tato píseň je Coopová nejoblíbenější, popsal zkušenosti s těmito lidmi, kteří mu neustále dávají najevo, že jsou jeho názory špatné. Ovšem když se jim postavíte, tak se trošku zklidní.

15. Jaké je skutečné poselství písně „Take It Or Leave It“? Je to vaše prohlášení, že vždy zůstanete na své vlastní cestě a nikdy, kvůli ničemu nezměníte směr? Které hodnoty považujete za nejdůležitější? Které zásady jsou pilíři vašich životů?

Hudebně je to naše pocta „mod revival“. Je to zábavná píseň, která měla obohatit náš zvuk bez toho, že bychom se moc lišili. Píseň je hlavně o tom, že jsme tady, a kdo jsme. Buď to tak berte, a nebo nechte ležet. To znamená, že nepotěšíme všechny a ani se o to nebudeme snažit. Buď takový jaký jsi, stůj hrdě za svým přesvědčením, a komu se to nelíbí, tak může jít. Příliš mnoho lidí se ohýbá a přizpůsobuje lidem a scénářům, s kterými jsou a ve kterých se nacházejí.

16. Komu je věnovaná píseň „… To You“? Vypráví příběh blízkého přítele, který se stal obětí nespravedlnosti? Z čeho je obviněn? Řekl bys, že v americkém soudnictví existuje dvojitý metr a lidé s vlasteneckými ideály jsou vždy obviněni a odsouzeni?

Rozhodně ano, pokud jste v dnešním USA patriot, budete označován jako nepřítele země. Píseň není věnována nikomu konkrétnímu, je to spíše všeobecná pocta těm, kteří mají nacionalistické přesvědčení a nemění se kvůli společenskému tlaku levice a politické korektnosti.

17. Váš domácí label je Streetrock Records. Jak jste se s nimi spojili? Jak jste spokojeni se spoluprací a propagací své kapely? Jaké jsou vaše další oblíbené CD z Streetrock Records?

Ano, Scott je náš přítel, podporuje skupinu na 100%. Udělal vynikající práci na všech vydaných CD a je na něj absolutní spolehnutí. Jeho kompilace „Boots On The Streets“ je vynikající. A jedním z jeho nejlepších CD je nedoceněná KRIEGS LEGION, která patří ex-členovi staré americké RAC kapely RIVAL. Streetrock také vydává vinylovou edici TOTAL ANNIHILATION „Total War“, která je fenomenální nahrávkou a určitě bude jednou z nejlepších věcí vydaných v roce 2017.

18. Kolik koncertů jste již hráli? S jakými kapelami jste měli tu čest vystupovat? V kterých městech ve Spojených státech jste již hráli? Jaká byla vaše nejlepší a nejhorší živá vystoupení? Kde jste zažili nejlepší publikum?

Nehráli jsme zatím příliš mnoho koncertů, možná asi 10 nebo 11. Pravidelně hrajeme lokálně a naše jediná akce v jiném státě byla akce v NYC. To byla pravděpodobně největší show a nejlepší publikum. Warld War 3 koncert v SoCal v roce 2015 byl pro nás asi úplně nejlepší show. Skupiny, se kterými jsme hráli … BARKING IRONS, TOTAL ANNIHILATION, EVIL INSIDE (Roy z FINAL WAR), TOTAL

ANNIHILATION, WELLINGTON ARMS, FIRST STRIKE, CRIMINAL INTENT, OFFENSIVE WEAPON, THE WRONGDOERS, SKINFULL, ABTRIMO, THE HAWKS, AGGRO KNUCKLE a MAX RESIST.

19. Udržujte blízké spojení a vazby s japonskou skinheadskou scénou. Jaký je hlavní cíl organizace Yellowside28? Co si myslíte, že mají společné japonské a americké kapely? Které japonské kapely jsou vaše oblíbené?

Jason je jediným členem japonské nacionalistické organizace Yellowside28 v USA. Udržuje těsné spojení s japonskou stranou a pomáhá jim plánovat koncerty, dodávat trička a CD a koordinoval japonskou turné BOUND FOR GLORY v roce 2013.

Yellowside28 je organizace, která produkuje CD, organizuje koncerty a v podstatě je to hlas japonské nacionalistické skinheads scény. Skupiny, které oficiálně hrají pod bannerem YS28, jsou AGGRO KNUCKLE, HAWKS a STRONG CROWD.

S několika málo americkými kapelami, které hrají skutečné Oi !, existuje mnoho podobností, protože máme podobné hodnoty nacionalistické hrdosti a písně o historii naší země.

Oblíbené japonské skinheads kapely:

AGGRO KNUCKLE – Vznikli na počátku devadesátých let a vznikli po rozpadu CANNONS se stejnými členy, ale s jiným zpěvákem. Dlouho nehráli, až do roku 2010, kdy se reformovali a od té doby jsou velmi silní a jsou asi nejlepší japonskou kapelou. Během jejich přestávky hráli členové v dalších známých kapelách jako NEW DAWN a STRONG STYLE.

SLEDGE HAMMER a OUKA jsou možná nejslavnější japonské Oi! kapely, o kterých většina lidí ví a jsou nejznámější i v USA, protože vydali klasický split 7 “ na labelu Steve Priest Fan Club.

THE HAWKS – také se o nich v USA ví, kvůli jejich nahrávce vydané na Vulture Rock. Zpěvák Kuma (R.I.P.) zemřel v roce 2009, od té doby baskytarista Yossy převzal vokály a současná kapela je možná lepší než dřív.

STRONG CROWD – nejsou tu tak dobře známí, ale jsou jednou z nejlepších kapel z Japonska, kterou jsem slyšel. Teď vydali split s německou kapelou SMART VIOLENCE.

BULL THE BUFFALOS – Další klasická kapela, která je dobře známá z CD, které vyšlo na Vulture Rock.

MIBURO – Jsou stále aktivní, v posledních letech sice nic nenahráli, přesto je jejich „Action“ LP jedna z nejlepších věcí z Japonska.

CRIKEY CREW – Mají jedinečný metalový zvuk, není to úplně typické Oi!, ale ještě to není ani hardcore. Takový skvělý Oi! – core zvuk. Právě vydali úžasný nový singl.

20. Existují nějaké nové nebo méně známé americké kapely, které můžete doporučit? Zkus představit zejména následující skupiny: The Ultras, Barking Irons, Hate Your Neighbors, The Uncivil, Thug Boots, The Skrews and Civil Disgust z kanady. Můžete nám něco říct o jejich hudbě a textech?

BARKING IRONS – Jsou pravděpodobně nejaktivnější skupinou SoCal Nejsou to skinheads kapela sama o sobě (podobně jako pravicový punk), ale členové jsou skinheady. Danny (zpěvák) hrál ve STEP OUTSIDE a THE EXECUTIVES, Roy je samozřejmě známý z FINAL WAR, ale i z EVIL INSIDE, CUT THROAT atd.

ULTRAS – To je jedna z posledních skutečných Oi! kapela v USA, z Texasu. Jsou to kamarádi a nemůžu se dočkat, až vydají svoje CD.

HATE YOUR SIGHTS – místní kapela tvořená kluky z Western Hammerskin. Mladá kapela (věkem i délkou hraní) hrají thrash punk spíš než Oi! / Skinhead rock.

UNCIVIL – Punk rockový projekt bývalého bubeníka z BARKING IRONS.

THUG BOOTS – dobrá skupina z Texasu. Jsou na „Boots On Streets Vol.2“

SKREWS – skvělá chytlavá punková kapela. Přál bych si, aby vydali CD.

CIVIL DISGUST – Omlouvám se, tuhle kapelu neznám.

21. Kdybyste musel vybrat 5 nejdůležitějších událostí v historii Spojených států, které byste si vybrali a proč?

9/11 Útok: Americká vláda ve spolupráci se sionisty se neštítí vraždit vlastní lidi, jen aby prosadili svůj politický program s globalizačními cíly.

Atentát na Kennedyho: Muž, který pochopil zlo systému Federálního rezervního systému. A ani to, že jste prezident Vám nepomůže. Když je ohrožujete, prostě zemřete.

Pearl Harbor: Stejný princip jako 9/11. Naši stateční vojáci zemřeli jen pro to, aby byl důvod vstoupit do války. Podle mého názoru jsme bojovali na straně, která byla infiltrována sionistickými think-tanky, které vodily vysoce postavené loutky, Rooswelta a Churchilla. Nakonec jsme se spojili s komunismem, nad čímž bědoval generál Patton, když válka skončila.

Hart-Cellar Immigration Act z roku 1965: Dnešní stav a problémy USA vychází z politického přístupu v roce 1965. Obrovsky narostlo přistěhovalectví z Afriky, jižních zemí a jihovýchodní Asie, nad dříve převládajícími západoevropskými zeměmi. Zatímco se říká, že USA jsou mixem kultur, tak pravda je taková, že byly založeny na západoevropských hodnotách, hodnotách, které zdůrazňovaly západní tradiční společenské mravy.

Vytvoření Federálního rezervního systému v roce 1913: prezident Wilson poslal zemi do prdele, když podepsal tento zákon, a založil současnou sionistickou centrální banku, která drží národ jako vězně.

22. Co víte o České republice? Chtěli byste navštívit naší zemi? Už jste poslouchali nějakou českou kapelu? Pokud ano, jaký je váš názor na jejich hudbu? Máte možnost ochutnat české pivo?

České kapely, které jsem poslouchal, jsou RIOT a ORLÍK. Sice nerozumím textům, ale jejich hudba je výborná. České pivo jsem bohužel ještě neměl. Pro mě osobně je Česká republika jedním z míst v Evropě, které chci navštívit úplně nejvíc. Všichni co u Vás byli, říkají, že je to jedna z nejkrásnějších zemí Evropy!

23. Máte nějaké závěrečné komentáře? Chtěli byste někdo pozdravit?

Díky těm, kteří nám po celém světě pomáhají. Hráli jsme vždy opravdové Oi! pro opravdové skinheads, bez jakéhokoli kompromisu. Zvláštní poděkování patří našim přátelům v Japonsku, Německu, Anglii a všude v USA.

Přeloženo z BootsandBraces web zine.